Jesteś tutaj: Strona główna :: Radosny Dzień Dziecka w Bartodziejach

Aktualności

Radosny Dzień Dziecka w Bartodziejach

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bartodziejach i wychowankowie Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Skrzat” wspólnie świętowali Dzień Dziecka na mini festynie w dniu 2 czerwca 2016 roku. Impreza rozpoczęła się od uroczystości pod tytułem: „Cudownych Rodziców Mam”, składającej się z pięknych wierszy i piosenek oraz ciekawych układów tanecznych, przygotowanych pod okiem pań nauczycielek. Życzenia wszystkim dzieciom z okazji ich święta złożyła pani Dyrektor Dorota August.

Tego dnia na dzieci czekały niecodzienne atrakcje. Na szkolnym boisku był zamek dmuchany, gry i zabawy zręcznościowe, konkursy z nagrodami, a także możliwość obejrzenia nowego pojazdu strażackiego z Jastrzębi. Gdy na chwilę niebo zasnuło się chmurami uczniowie przenieśli się do sali gimnastycznej by podziwiać specjalnie przygotowane pokazy przyrodnicze. Starsi i młodsi uczestnicy festynu posilali się kiełbaskami z grilla i takimi domowymi przysmakami jak bigos, pierogi czy porka oraz pysznymi domowymi wypiekami.

Impreza została zorganizowana we współpracy pani Dyrektor i Grona Pedagogicznego PSP w Bartodziejach z Radą Rodziców, Klubem Seniora i Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Bartodzieje.

Wojciech Ćwierz