Jesteś tutaj: Strona główna :: Zebranie w sprawie naboru do szkoły i przedszkola w Jastrzębi

Aktualności

Zebranie w sprawie naboru do szkoły i przedszkola w Jastrzębi

Z inicjatyw Rodziców i Rady Rodziców PSP w Jastrzębi w piątek 16 marca o godz. 16 w szkole w Jastrzębi odbędzie się zebranie, do udziału w którym zaproszeni są wszyscy rodzice zainteresowani uzyskaniem informacji o przyczynach braku naboru dzieci do przedszkola i szkoły na rok 2018/2019 oraz w celu przedstawienia swojego stanowiska w tej sprawie. W spotkaniu wezmą udział radni gminy Jastrzębia, którzy są członkami Komisji Oświaty.

Jako członek Komisji Oświaty Rady Gminy Jastrzębia zostałem poinformowany przez rodziców o wielu problemach dotyczących naboru do przedszkola i PSP w Jastrzębi.

Mam nadzieję, że wnioski wypracowane podczas planowanego spotkania przyczynią się do rozwiązania zaistniałej sytuacji dla dobra uczniów i rodziców naszej gminy. Mogą Państwo liczyć na moje wsparcie w tej sprawie m.in. poprzez poparcie Państwa stanowiska podczas obrad Komisji Oświaty oraz na sesjach Rady Gminy, na których będzie omawiana ta niezmiernie ważna dla naszej społeczności tematyka.

Jednocześnie informuję, że ze względu na wcześniej zaplanowany wyjazd nie będę mógł uczestniczyć w spotkaniu w dniu 16 marca.

Wojciech Ćwierz

Tel. 500-235-548