Jesteś tutaj: Strona główna :: Sukces dziewcząt z PSP w Bartodziejach

Aktualności

Sukces dziewcząt z PSP w Bartodziejach

Sylwia Maciejczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bartodziejach wygrała Gminny Konkurs „THE VOICE OF JASTRZĘBIA”. Drugie miejsce zajęła Julita Sapińska, a Dorota Sułek zdobyła wyróżnienie. Konkurs odbył się 17 marca 2016 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jastrzębi.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do zaprezentowania swojego talentu muzyczno-językowego, jak również dostarczenie im świetnej szansy na integrację z innymi dziećmi z terenu gminy Jastrzębia. Ponadto rywalizacja i aktywne zaangażowanie w konkursie gminnym było  okazją do dobrej zabawy podczas wspólnego spotkania.

Dziewczęta wykonały przygotowane przez siebie dwie piosenki: polską i angielską. W konkursie brali udział uczniowie i uczennice z innych szkół z terenu gminy: m.in.: z PSP w Kozłowie, Mąkosach Starych, Woli Goryńskiej. Nad przygotowaniem i doskonaleniem wybranego przez siebie repertuaru uczennic z PSP w Bartodziejach czuwały: pani Sylwia Zych – nauczycielka języka angielskiego oraz pani Justyna Klepacz – nauczycielka muzyki.

7