Jesteś tutaj: Strona główna :: Szkoła :: szkoła 2012 :: Jasełka 21/12/2012

szkoła 2012

Jasełka 21/12/2012

Świąteczny nastrój w szkole w Bartodziajach

W dniu 21 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bartodziejach odbyły się tradycyjne jasełka. Tym razem pod kierunkiem pani Alicji Siary i Justyny Klepacz wystąpili uczniowie klas 0 – III wspierani przez grupę starszych kolegów, prezentując widowisko pt. „Czas Wigilii” i koncert pieśni bożonarodzeniowych. Reżyserki spektaklu zadbały nie tylko o stroje małych aktorów, ale również o podkład muzyczny i dekoracje, które odzwierciedlały realia ówczesnej rzeczywistości.

jaselka

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.00. Wśród widzów byli uczniowie naszej szkoły wraz z grupą przedszkolaków, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie oraz kilka osób z Klubu Seniora. Przedstawienie bardzo się podobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po występie głos zabrała pani dyrektor Dorota August i złożyła wszystkim bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia.

Korzystając z zaproszenia dyrekcji szkoły uczestniczyłem w tym wyjątkowym spotkaniu, które było dla mnie okazją do złożenia świątecznych życzeń i przekazania wszystkim zebranym tradycyjnego upominku – kalendarza wydawanego corocznie przez nasze stowarzyszenie.

Wojciech Ćwierz