Jesteś tutaj: Strona główna :: Stowarzyszenie :: Zarząd

Stowarzyszenie

Zarząd

Wojciech Cwierz 

Wojciech Ćwierz – Prezes

(ur. 1976 r.) absolwent IV LO w Radomiu, Politechniki Radomskiej i  UMCS w Lublinie (administracja) oraz Niepublicznego Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Radomiu (j. niemiecki). Od 1999 r. do 2005 r. pracownik Starostwa Powiatowego w Radomiu, w latach 2005 – 2006 specjalista w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radomiu, od stycznia 2007 r. do marca 2009 r. główny specjalista ds. funduszy unijnych w Urzędzie Gminy Kowala. Obecnie sekretarz gminy Kowala. W dniu 21 listopada 2010 r.  wybrany na radnego gminy Jastrzębia z okręgu Bartodzieje-Olszowa.

Zainteresowania: historia, kultura i tradycja ludowa regionu radomskiego

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Włodzimierz Konopka – Sekretarz

(ur. 1966 r.) absolwent IV LO w Radomiu, lekarz weterynarii (absolwent Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie). Od 1991 r. prowadzi gabinet weterynaryjny w Bartodziejach.

Zainteresowania: sport, współczesna muzyka rozrywkowa

 

 marian kulinski

Marian Kuliński – Skarbnik

(ur. 1950) Wykształcenie średnie techniczne. Wieloletni pracownik policji. W 2002 roku przeszedł na emeryturę za stanowiska Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od tej chwili zajął się pracą społeczną współpracując z dyrekcją szkoły w Bartodziejach. Jest jednym z założycieli Klubu Seniora.
 
Zainteresowania: filmy i powieści sensacyjne i kryminalne

 

skarbnik1

Robert Dobosz

(ur. 1976 r.) absolwent Technikum Samochodowego w Radomiu, Politechniki Radomskiej (Wydział Transportu, specjalność techniczne środki transportowe) oraz SGGW w Warszawie (Wydział Rolnictwa i Biologii zakres Rolnictwo). W latach 2003 – 2004 r. pracował w Urzędzie Gminy w Jedlińsku, od 2004 r. jest zatrudniony w Powiatowym Biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Radomiu. Radny powiatu radomskiego ubiegłej i obecnej kadencji oraz członek mazowieckiej izby rolniczej.

Zainteresowania: motoryzacja, zagadnienia związane z Unią Europejską (bezpieczeństwo, postęp gospodarczy, ochrona wolności)